Zaproszenia


Od 2012 r. jesteśmy właścicielami marki DrukarniaZaproszen.pl


W ramach tej działalności zajmujemy się wydrukami zaproszeń wszelkich typów: firmowych, komunijnych, ślubnych, a także zaproszeń na chrzest i inne uroczystości.

Drukarnia Zaproszeń to pomysł na oryginalne, indywidualnie zaprojektowane zaproszenia - z pełną personalizacją! Stwarzamy możliwość doboru wszystkich elementów - rodzaju i koloru papieru, wstążek, kopert, tekstów i motywów przewodnich - tak, aby każde zaproszenie miało niepowtarzalny charakter i było jedyne w swoim rodzaju...

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne zaproszenia oraz dodatki ślubne. - w wielu stylach i wariantach. Na życzenie tworzymy niestandardowe, indywidualne projekty. Drukujemy również zaproszenia z własnych projektów naszych Klientów!

Oferujemy również zaproszenia na chrzest i komunię, w tym zaproszenia ze zdjęciem dziecka.

Dla Maturzystów przygotowaliśmy ofertę zaproszeń studniówkowych.

Klientom biznesowym i instytucjom proponujemy wykonanie zaproszeń oraz kart okolicznościowych - dla klientów, pracowników, kontrahentów - w każdej możliwej formie. Jeśli sobie Państwo życzą, wystawiamy faktury Vat.

Macie Państwo pytania? W zakładce kontakt znajdziecie nasz telefon i adres e-mail.


Więcej informacji oraz pełna oferta zaproszeń dostępne są pod linkiem:

www.drukarniazaproszen.pl


Potrzebujesz wyceny? Napisz do nas maila na adres biurorgaf@gmail.com z określeniem szczegółów zamówienia.Przejdź do góry strony