Zniżki dla studentów

Dla wszystkich studentów oferujemy atrakcyjny system zniżek i promocji.

U nas zawsze zaoszczędzisz na piwo...tzn. na książki ;-)


Najtańsze wydruki prac dyplomowych!!! Kolor po 20groszy!!!
szczegóły i instrukcje - patrz niżej

Instrukcja przygotowania plików:

1). Pliki prosimy dostarczać w formacie PDF, osobne dla prac drukowanych jednostronnie i dwustronnie.
2). PDF z programu Word tworzymy wybierając opcję Plik - Zapisz jako - (wpisać nazwę pliku 1-str_ilość kopii) - z rozwijanej listy na dole okna wybrać format PDF - następnie wybrać Zapisz.3). Plik z pracą do druku dwustronnego powinien zawierać czyste strony po stronach, które nie mają nadruku na odwrocie (strona tytułowa, podziękowania dla promotora itd.) oraz ustawione MARGINESY LUSTRZANE. Marginesy lustrzane ustawiamy następująco: przechodzimy do zakładki Ustawienia Strony - w oknie, które wyskoczyło przy opcji Wiele stron zaznaczamy Marginesy lustrzane a następnie zatwierdzamy i zapisujemy pracę jak w punkcie 2, nadając jej nazwę 2-str_ilość kopiiW razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 664-772-928 (9:00-17:00) lub całodobowo na e-mail biugoraf@gmail.comRegulamin:

1). Cena 0,20zł za stronę A4 obowiązuje BEZ WZGLĘDU na pokrycie kolorem (może to być zdjęcie na całej wielkości strony).
2). Koszt wydruku 1 strony w promocji wynosi 20groszy za format A4 i jest taki sam dla stron czarno-białych, jak i kolorowych - od teraz możesz wstawiać tyle zdjęć i wykresów, ile chceszs - NIE MARTWIĄC SIĘ O KOSZTY.
3). Promocyjne ceny obowiązują tylko przy druku całej pracy.
4). Promocja trwa od 21 maja do końca lipca 2020 roku i nie jest w żaden sposób limitowana.
5). Promocja dotyczy tylko PRAC DRUKOWANYCH Z PLIKÓW PDF.