NASZA OFERTA

Nasza firma świadczy usługi druku, kopiowania oraz skanowania od najmniejszych formatów nawet do kilku metrów szerokości i niemal nieograniczonej długości. Obsługujemy firmy, osoby prywatne oraz instytucje w zakresie szybkiego druku na różnych mediach, także niestandardowych.

Gwarantujemy najszybszy druk w regionie - jako jedyni posiadamy sprzęt pozwalający na druk lub kopiowanie 20.000 szt. A4 czarno-białych, 13.000 szt. A4 kolorowych oraz 240 m.kw. wydruków wielkoformatowych w czerni i 120 m.kw. w kolorze na godzinę.

Działamy na produkcyjnych urządzeniach firmy Konica Minolta, a wszystkie nasze sprzęty objęte są umowami serwisowymi, co gwarantuje idealną jakość w każdej chwili.

Dodatkowo gwarantujemy terminowość zlecenia - jeśli nie wykonamy go w terminie, to otrzymają je Państwo całkowicie ZA DARMO.

W swojej ofercie mamy m.in. wizytówki, pieczątki, ulotki, plakaty, bannery i wszystko, co jest związane z drukiem i poligrafią.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą - w naszej branży ciężko o określenie każdego z produktów bądź każdej usługi - dlatego jeśli nie znaleźli Państwo interesującej Was informacji, to prosimy o kontakt z naszym biurem, wtedy określimy, czy jesteśmy w stanie wykonać dane zlecenie.

Aby jak najbardziej poszerzyć ofertę, ciągle inwestujemy w najnowsze rozwiązania druku, kopiowania, skanowania, urządzenia introligatorskie - jednym słowem we wszystko, co pozwala nam ciągle oferować nowe usługi, a Państwu cieszyć się z najwyższej jakości przy zachowaniu korzystnych cen.

Dla stałych klientów oferujemy korzystne zniżki oraz program lojalnościowy, a dla studentów gwarantujemy najniższe ceny na wydruki i kopiowanie.

Do współpracy zapraszamy również agencje reklamowe nie posiadające własnego sprzętu bądź posiadające sprzęt przestarzały lub wolny - dzięki zastosowaniu produkcyjnych systemów druku możemy zaoferować niskie stawki na wydruki wizytówek, ulotek, plakatów oraz na inne wydruki cyfrowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których najważniejsza jest wysoka jakość usług i indywidualne podejście do każdego Klienta. U nas nigdy nie usłyszysz, że to co szybkie i tanie nie może być dobre, to co dobre i tanie nie może być szybkie, a to co dobre i szybkie nie moze być tanie. Stosujemy najwyższej klasy urządzenia, które pozwalają nam wykonać największe zlecenia w krótkim terminie, zachowując najlepszą jakość - co mogą potwierdzić wszyscy nasi stali Klienci.

NASZ SPRZĘT

(wszystkie te urządzenia posiadamy w naszym parku maszynowym)